Розвіюємо страхи про послуги клінінгу у Львові.

Розвіюємо страхи про послуги клінінгу у Львові.

Часом люди мають певні страхи та сумніви щодо послуг клінінгових компаній. Давайте розберемось в чому річ.

Клінінг в наш час - затребувана послуга. Всі, хто одного разу скористався нею, переконалися у вигоді і користі такого підходу. Однак багато хто, незважаючи на свою зайнятість і брак часу, все ще побоюються вдаватися до допомоги професіоналів у прибиранні житла або офісу, мотивуючи свою відмову різними причинами.

Сьогодні ми постараємося розвіяти популярні міфи про послуги клінінгових компаній.

Чому потенційні клієнти боятися замовляти послуги мийки та чистки квартири, будинку або офісного приміщення у фахівців? В основі лежать стереотипи, які не дозволяють чекати нічого хорошого від допомоги «зі сторони». Однак найчастіше ці страхи безпідставні!

Висока вартість послуг клінінгу

Це застаріла інформація. Ціни на клінінг більш ніж лояльні: компаній в даній сфері послуг достатньо багато, конкуренція висока, що дозволяє утримувати розцінки на цілком прийнятному рівні.
Додаткові вигоди для клієнта: немає необхідності купувати миючі та чистячі засоби, дорогу техніку та спеціальне обладнання; звільняється додатковий час для занять більш важливими справами; при зверненні на постійній основі компанія надає хорошу знижку; клієнт може користуватися бонусами та подарунками, економлячи на прибиранні.

З урахуванням того, що на якісне наведення чистоти своїми силами зазвичай йде один, а то й два вихідних, залучення профі – відмінна можливість забезпечити собі додатковий відпочинок!

Можливість поломок під час прибирання

Багатьох замовників від звернення в клінінгову компанію утримує побоювання псування майна. І їх можна зрозуміти: хочеться, щоб якісні меблі, імпортна техніка, натуральні підлогові покриття та ін. відслужили максимальний термін і при цьому перебували в презентабельному стані. І якщо сам господар ставиться до своїх речей дбайливо, то де гарантія, що так буде поводитись і зовсім стороння людина?

У зв'язку з цим, слід зазначити, що Клінінгова служба Inclean несе матеріальну відповідальність за дії своїх співробітників. Отже, збиток, у разі його наявності, власнику буде відшкодовано. Хоча зазначимо, що ми дуже відповідально ставимося до підбору персоналу, і за роки нашої діяльності ми заслужили репутацію надійного партнера!

Неякісне прибирання

Компанія гарантує якість робіт, які здійснюють наші професіонали! Більш того, ми приймаємо людей в штат після цілого ряду процедур: ретельної перевірки, яка включає анкетування і співбесіду; всебічної підготовки (майбутні клінери проходять обов'язкове навчання в компанії); випробувального періоду.
Наші клінери люблять і цінують свою роботу, і прагнуть виконати її якнайкраще!

Злодійство чи крадіжки

Якщо прибирання проводиться під час вашої відсутності, завжди є побоювання за її закінченню недорахуватися чогось цінного: адже прибиральниця має доступ до всіх куточків квартири! Чи можна дозволити собі будувати відносини тільки на довірі?

Будь-яка розсудлива людина відповість - «ні»! Потрібні гарантії доброчесності представників клінінгової компанії. І Inclean може дати їх! Справа в тому, що ми самі зацікавлені в лояльності наших працівників, оскільки несемо матеріальну відповідальність за їх дії. Саме тому кожен співробітник проходить перевірку, і до роботи допускаються тільки перевірені люди!

Часи, коли послуги прибирання були витратним в плані грошей і нервів давно пішли в минуле. Зараз співробітники клінінгової компанії InClean (Львів) – це привітні і відповідальні люди, які вміють грамотно, швидко і якісно виконувати свою роботу за цілком лояльними цінами!