Прибирання котеджів після ремонту.

Прибирання котеджів після ремонту.

З якими проблемами можна стикнутись після закінчення будівництва котеджу?

Власники заміських будинків і котеджів знають, як складно зробити ремонт на великій площі. Простіше звернутися за допомогою в компанію з проведення ремонту. Але зробити ремонт - це тільки півсправи. Після нього потрібно прибрати все будівельне сміття, залишки матеріалів та привести котедж в порядок.

Прибирання котеджів після ремонту - справа клопітка. Самостійно зробити це можна, але доведеться витратити дуже багато часу і сил. Тим більше, одному з цим завданням не впоратись. Приміщення розміром більше сотні квадратних метрів - прибрати важко. Тому, багато власників котеджів звертаються в клінінгових фірм. Це організації, які займаються прибиранням і чищенням приміщень за допомогою спеціальних засобів для чищення. Однією з великих клінінгових компаній у Львові є Inclean.

Прибирання котеджів після ремонту ділиться на три основних етапи:

  1. Перший етап полягає в прибиранні приміщення після ремонту, коли воно ще не заставлено меблями і побутовою технікою. Бувають випадки, коли після першого етапу прибирання будинку виявляються недоліки роботи ремонтної бригади.
  2. Другий етап прибирання проводиться після установки меблів і побутової техніки. На цьому етапі можлива хімчистка м'яких меблів, якщо вона в процесі доставки забруднилася або під час ремонту перебувала в котеджі, що теж зіпсувало її зовнішній вигляд.
  3. Третій заключний етап клінінгу проводиться через місяць після заїзду.


В основні роботи клінінгової компанії по прибиранню котеджу входять:

  • Миття вікон і підлоги;
  • Видалення пилу і бруду з усіх поверхонь, в тому числі стін і стель;
  • Вивіз будівельного сміття;
  • Хімчистка меблів;
  • Прибирання санвузлів і господарської частини;
  • Видалення пилу з люстр і світильників;
  • Прибирання прибудинкової території.


Поради щодо вибору клінінгової компанії у Львові.

Не звертайтесь в компанії, які пропонують дуже низьку ціну за прибирання котеджів після ремонту. Цілком ймовірно, якість прибирання там теж дуже погана, так як для великої площі буде потрібно не один співробітник, а ціла група професіоналів.

Компанія Inclean пропонує вам великий вибір послуг і доступні ціни. Ми використовуємо для прибирання тільки якісні гіпоалергенні матеріали і засоби. А також даємо гарантію збереження вашого майна, що знаходиться в котеджі під час прибирання. Це не порожні слова, наша робота перевірена часом і вдячними клієнтами. Якщо ви цінуєте свій час і чистоту, звертайтеся в компанію Inclean, що у Львові.