Прибирання заміського будинку. Ключові особливості.

Прибирання заміського будинку. Ключові особливості.

Підтримка порядку в особняку і на прилеглій території своїми силами - заняття складне і трудомістке.

Життя за містом, в красивому великому будинку – хіба це не щастя? Поза сумнівом, так! Але при цьому власники стикаються з серйозною проблемою: прибиранням. Саме тому власники шукають вигідну альтернативу.
Які способи застосовуються в даний час, і що показує практика щодо їх ефективності? Давайте розберемося детально.

Прибирання власними силами

Зазвичай всі справи, пов'язані з чистотою будинку, покладаються на господиню. Це означає, що вона повинна самостійно прибирати 100-300 кв. м площі щотижня. Припустимо, прибирання включає розкладання речей, протирання пилу, миття підлог і чищення пилососом килимових покриттів, а також обробку санвузлів. Щоб зробити все якісно, доведеться витратити від 1 до 2 повних робочих днів.
Ситуація ускладнюється, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини - в цих випадках потрібно щоденне експрес прибирання. Плюс два рази в рік необхідно робити генеральне прибирання всього приміщення - а це додаткове миття вікон, чищення м'яких меблів, наведення порядку всередині шаф і багато іншого.


З урахуванням того, що сучасні жінки рідко «сидять» вдома, крім наведення чистоти в їх обов'язки входить робота в офісі, приготування їжі, турбота про дітей і чоловіка, прання і прасування, закупівлі і т.п. У підсумку всі сили йдуть на виконання самих різних справ, на себе ж часу банально не вистачає - звідси втома, роздратування, стрес і нервові зриви.

Наймання домогосподарки

Варіант на перший погляд привабливий - адже він дозволяє перекласти догляд за будинком на чужі плечі. Однак знайти хорошу домробітницю - це величезна проблема. Немає ніяких гарантій, що ви приведете в будинок порядну людину, яка нічого не зламає, не вкраде і не зіпсує. При зверненні в агентство вам просто підберуть найбільш підходящу кандидатуру, і далі компанія не несе ніякої матеріальної відповідальності за її дії. Якщо дороге майно постраждає, відповідати за це буде просто нікому.
При наймі домогосподарки доводиться виплачувати не тільки щомісячну зарплату (від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), а й відпускні, а в деяких випадках - і лікарняні.

Залучення клінінгової компанії

Клінінгові послуги зараз користуються найбільшим попитом серед власників заміських будинків, і цьому є кілька причин:
Зручно. У компанію можна звертатися в міру необхідності, причому обумовити прихід співробітників на конкретний день і час. Професійний клінінг значно скорочує тривалість прибирання!
Вигідно. Ви платите тільки за конкретні послуги - тобто разово за кожний виклик фахівців. Ціни цілком лояльні і узгоджуються індивідуально після безкоштовного виїзду менеджера на місце для оцінки робіт. При цьому постійним клієнтам надаються знижки.
Раціонально. Можна замовити будь-який обсяг послуг - наприклад, тільки миття вікон або прасування. Список робіт широкий і охоплює наведення чистоти як в самому будинку, так і зовні - миття фасадів, прибирання прибудинкової території, вивезення сміття тощо. Це дозволяє не розпорошуватися, залучаючи кілька фірм для різних завдань.
Професійно. У клінінгової компанії є не тільки підготовлені співробітники, а й професійні засоби для особливих поверхонь: мармурових, дерев'яних, покритих патиною, лакованих, шкіряних, замшевих, текстильних і т.п.
Хочете підтримувати чистоту в будинку без особливих клопотів? Використовуйте саме вигідне рішення з точки зору фінансових і тимчасових витрат - залучайте для прибирання клінінгову компанію Inclean!