Прибирання житла після орендарів

Прибирання житла після орендарів

Як зберегти власні нерви та кошти, здаючи власне житло в оренду

Прибирання житла після орендарів

До війни у Львові процвітав ринок нерухомості, зокрема оренди житлових приміщень. У зв'язку з військовою агресією мільйони українців, які проживали на сході та в центрі України, були змушені покинути свої домівки та шукати житло на більш безпечній території.

Так Львів став одним із найбільших (якщо не найбільшим) хабів, які прийняли шукачів безпечного притулку. Багато львів'ян відгукнулися на біду своїх співгромадян та надали їм своє житло. Хто на умовах оренди. А хто і взагалі безкоштовно.

Через деякий час нові жильці вирішували повернутися додому. Відповідно залишали господарям неприбрані квартири. Це можна і потрібно розуміти за тих обставин, у яких опинилися біженці.

А власники такого житла в такому випадку постають перед вибором серед таких опцій:

  • самостійно прибрати приміщення та підготувати для наступних орендарів;
  • замовити клінінг (генеральне прибирання) у професіоналів.

Так, справді, безумовною перевагою самостійного прибирання є його ціна. У випадку прибирання власними силами власник приміщення економить на вартості робіт.

Однак, очевидними є і недоліки такої опції:

  • необхідно пожертвувати свій час. Як це не прикро, але орендарі рідко цінують чуже майно. А тому, доводиться докласти багато зусиль, аби відновити колишній стан приміщення. Професіоналам у сфері клінінгу потрібно в рази менше часу для виконання тієї ж роботи. А власник в цей час може зайнятися більш приємними речима.
  • потратитись все ж таки доведеться. Слід придбати інвентар для прибирання та відповідні засоби для чищення (при чому декількох видів, адже універсального засобу, на жаль, не існує). Водночас, клінінгові компанії уже мають у своєму арсеналі профісійну хімію та інвентар, який дозволяє досягти кращого результату за коротший проміжок часу.
  • потрібні певні навики та знання. Здавалося б, що може бути простіше, аніж прибирання. Вища освіта не потрібна. Але бувають досить складні випадки, з якими не раз зустрічаються у своїй роботі наші клінери. Часто нам дзвонять після того, як самі спробували почистити диван після гульбану орендарів, або відмити духовку із задавненим жиром, тощо. Спробували і зрозуміли, що не все так просто. В сучасному світі кожен має займатися тим, що вміє найкраще. За усіма зайцями не вженешся. На всіх стільцях одночасно не всидиш. Так і тут. Прибирання після орендарів розумніше довірити професійним клінерам, які володіють досвідом і відповідними знаннями, клінінговій компанії, "озброєній" сучасною технікою для прибирання та дієвими засобами для чищення.