Як обрати клінінгову компанію у Львові і не пошкодувати про вибір

Як обрати клінінгову компанію у Львові і не пошкодувати про вибір

Запрошуючи фахівців з прибирання житла, ми хочемо отримати якісні послуги за розумні гроші..

Щоб очікування виправдалися на всі 100%, потрібно знати, на що звертати увагу при виборі клінінгової компанії і які проблеми можуть ховатися за дивно низькими цінами.

Пропонуємо вам повний гід по відборі клінінгової компанії у Львові.

Критерії вибору
Що необхідно врахувати при виборі компанії, щоб не змарнувати свої гроші і час? Перелічимо основні моменти, від яких варто відштовхуватися.

Фактор солідності
Клінінгові послуги в даний час пропонує безліч компаній. Звертайте увагу в першу чергу на ті, у яких є свій офіс (чистий офіс!), Красиво оформлений і добре наповнений сайт, значимий термін роботи на ринку послуг.
Компанія, що достойно зарекомендувала себе завжди буде піклуватися про імідж і репутацію!

Рекомендації
До сих пір хороших фахівців передають «з рук в руки», ділячись контактами з друзями і близькими. Дізнатися враження знайомої людини про роботу конкретної фірми - завжди цінно, адже вона точно завжди каже правду!
Якщо такої можливості немає - ознайомтеся з відгуками про рівень послуг, чи перечитайте основні питання що надаються на сайті компанії.

Устаткування
Не соромтеся уточнити у менеджера, за допомогою якого устаткування виконується прибирання: побутові пилососи тут недоречні! Дізнайтеся, миючі засоби яких виробників використовуються, і чи є на них сертифікати. Солідна компанія зазвичай закуповує продукцію у одних і тих же постачальників, і використовує 2-3 перевірених марки «хімії».

Персонал
У хорошій компанії всі співробітники проходять обов'язкове навчання: чим ширші їх професійні знання, тим кращий результат отримає клієнт. При роботі прибиральникам видається фірмовий спецодяг, все необхідне обладнання і засоби по догляду за різними поверхнями.

Різноманітність послуг
Велика компанія пропонує широкий спектр послуг - від експрес та підтримуючого прибирання до генерального прибирання, від хімчистки до миття вікон. Зрозуміло, набагато вигідніше доручити всі необхідні дії одній компанії, ніж кільком різним службам.

Ціни на послуги
З доступних пропозицій вибирайте середню вартість послуг. Занижена ціна повинна вас насторожити (але тільки не в тому випадку, якщо мова йде про акційні знижки!), Занадто завищена - часто не виправдана і накручується за бренд. Дізнайтеся, як проводиться ціноутворення, які бонуси отримує постійний клієнт.

Що може ховатися за низькою ціною на послуги

Самий нешкідливий варіант - це коли низька ціна обумовлюється набагато меншим об'ємом робіт в порівнянні з іншими клінінговими компаніями.
Використання дешевих побутових, а не професійних миючих засобів. Якісне прибирання вони не забезпечать однозначно!
Застосування низькоефективного обладнання - наприклад звичайних пилососів замість спеціально призначених для клінінгових послуг, швабр і ганчірок - замість пароочищувачів і т.п.
Некваліфікований персонал. Залучення осіб, які не мають прописки або мають сумнівний вигляд, володіють шкідливими звичками, які не мають досвіду роботи в сфері клінінгу чи використовують таку діяльність як тимчасовий підробіток.

Етапи відбору клінінгової компанії

Крок 1. Відберіть кілька фірм, що працюють у вашому місті, орієнтуючись на розцінки, відгуки про неї і репутацію. Зателефонуйте менеджерами, попросіть розрахувати орієнтовну вартість необхідних послуг. Зверніть увагу, що ціни відрізняються в залежності від розміру приміщення, рівня його забруднення та обсягу майбутніх робіт!

Крок 2. Зупиніться на 1 або 2 що зацікавили вас компаніях і домовтеся про зустріч з фахівцем - саме він оцінить стан вашого житла або офісу, порекомендує найбільш підходящий вид прибирання і складе кошторис. Обов'язково дізнайтеся, чи здійснюється винос і вивіз сміття за межі території (особливо актуально для великих офісних будівель, після ремонту в квартирі або заміському будинку).

Крок 3. Якщо вас все влаштовує, укладіть договір з клінінгової компанією. Переконайтеся, що в ньому є пункт про відшкодування шкоди, заподіяної працівниками в процесі прибирання або внаслідок їх непрофесіоналізму при виборі миючих засобів!

Крок 4. Оцініть зовнішній вигляд і поведінку працівників, що приїхали,  забезпечення їх інвентарем і хімією, наявність спецодягу. Приймаючи роботу, зверніть увагу на чистоту важкодоступних місць і якість обробки делікатних поверхонь.

Вдалий вибір клінінгової компанії у Львові - це, в першу чергу, гарантія чистоти і збереження вашого майна. Використовуйте знання, отримані з даної статті, щоб не викинути гроші на вітер і не розчаруватися в своєму рішенні!