Як обрати клінінгову компанію у Львові і не пошкодувати про вибір

Як обрати клінінгову компанію у Львові і не пошкодувати про вибір

Запрошуючи фахівців з прибирання житла, ми хочемо отримати якісні послуги за розумні гроші..

Щоб очікування виправдалися на всі 100%, потрібно знати, на що звертати увагу при виборі клінінгової компанії і які проблеми можуть ховатися за дивно низькими цінами.

Пропонуємо вам повний гід по відборі клінінгової компанії у Львові.

Критерії вибору
Що необхідно врахувати при виборі компанії, щоб не змарнувати свої гроші і час? Перелічимо основні моменти, від яких варто відштовхуватися.

Фактор солідності
Клінінгові послуги в даний час пропонує безліч компаній. Звертайте увагу в першу чергу на ті, у яких є свій офіс (чистий офіс!), Красиво оформлений і добре наповнений сайт, значимий термін роботи на ринку послуг.
Компанія, що достойно зарекомендувала себе завжди буде піклуватися про імідж і репутацію!

Рекомендації
До сих пір хороших фахівців передають «з рук в руки», ділячись контактами з друзями і близькими. Дізнатися враження знайомої людини про роботу конкретної фірми - завжди цінно, адже вона точно завжди каже правду!
Якщо такої можливості немає - ознайомтеся з відгуками про рівень послуг, чи перечитайте основні питання що надаються на сайті компанії.

Устаткування
Не соромтеся уточнити у менеджера, за допомогою якого устаткування виконується прибирання: побутові пилососи тут недоречні! Дізнайтеся, миючі засоби яких виробників використовуються, і чи є на них сертифікати. Солідна компанія зазвичай закуповує продукцію у одних і тих же постачальників, і використовує 2-3 перевірених марки «хімії».

Персонал
У хорошій компанії всі співробітники проходять обов'язкове навчання: чим ширші їх професійні знання, тим кращий результат отримає клієнт. При роботі прибиральникам видається фірмовий спецодяг, все необхідне обладнання і засоби по догляду за різними поверхнями.

Різноманітність послуг
Велика компанія пропонує широкий спектр послуг - від експрес та підтримуючого прибирання до генерального прибирання, від хімчистки до миття вікон та фасадів з використанням промислових альпіністів, від догляду за прибудинковою територією до очищення території від снігу та його подальшого вивезення. Зрозуміло, набагато вигідніше доручити всі необхідні дії одній компанії, ніж кільком різним службам.

Ціни на послуги
З доступних пропозицій вибирайте середню вартість послуг. Занижена ціна повинна вас насторожити (але тільки не в тому випадку, якщо мова йде про акційні знижки!), Занадто завищена - часто не виправдана і накручується за бренд. Дізнайтеся, як проводиться ціноутворення, які бонуси отримує постійний клієнт.

Що може ховатися за низькою ціною на послуги

Самий нешкідливий варіант - це коли низька ціна обумовлюється набагато меншим об'ємом робіт в порівнянні з іншими клінінговими компаніями.
Використання дешевих побутових, а не професійних миючих засобів. Якісне прибирання вони не забезпечать однозначно!
Застосування низькоефективного обладнання - наприклад звичайних миючих пилососів замість спеціально призначених для клінінгових послуг, швабр і ганчірок - замість пароочищувачів і т.п.
Некваліфікований персонал. Залучення осіб, які не мають прописки або мають сумнівний вигляд, погано знають літературну українську мову, володіють шкідливими звичками, які не мають досвіду роботи в сфері клінінгу чи використовують таку діяльність як тимчасовий підробіток.

Етапи відбору клінінгової компанії

Крок 1. Відберіть кілька фірм, що працюють у вашому місті, орієнтуючись на розцінки, відгуки про неї і репутацію. Зателефонуйте менеджерами, попросіть розрахувати орієнтовну вартість необхідних послуг. Зверніть увагу, що ціни відрізняються в залежності від розміру приміщення, рівня його забруднення та обсягу майбутніх робіт!

Крок 2. Зупиніться на 1 або 2 що зацікавили вас компаніях і домовтеся про зустріч з фахівцем - саме він оцінить стан вашого житла або офісу, порекомендує найбільш підходящий вид прибирання і складе кошторис. Обов'язково дізнайтеся, чи здійснюється винос і вивіз сміття за межі території (особливо актуально для великих офісних будівель, після ремонту в квартирі або заміському будинку).

Крок 3. Якщо вас все влаштовує, укладіть договір з клінінгової компанією. Переконайтеся, що в ньому є пункт про відшкодування шкоди, заподіяної працівниками в процесі прибирання або внаслідок їх непрофесіоналізму при виборі миючих засобів!

Крок 4. Оцініть зовнішній вигляд і поведінку працівників, що приїхали,  забезпечення їх інвентарем і хімією, наявність спецодягу. Приймаючи роботу, зверніть увагу на чистоту важкодоступних місць і якість обробки делікатних поверхонь.

Вдалий вибір клінінгової компанії у Львові - це, в першу чергу, гарантія чистоти і збереження вашого майна. Використовуйте знання, отримані з даної статті, щоб не викинути гроші на вітер і не розчаруватися в своєму рішенні!