Прибирання приміщень після будівництва.

Прибирання приміщень після будівництва.

У більшості випадків після ремонту в приміщенні збирається багато залишків з будівельних матеріалів і сміття.

Прибрати це все одній людині часом дуже важко і, практично, неможливо. До того ж необхідно ці всі відходи кудись вивезти.

У багатьох з нас тільки від згадки про ремонт виникають тривожні відчуття. Хоча, насправді, питання зовсім не в ньому, а в прибиранні, яке необхідно виконати по його завершенню. З одного боку, приємно дивитися на закінчений процес після ремонту, незважаючи на витрачені сили, нерви і, звичайно, гроші. Але, з іншого боку, обтяжують думки про те, як навести порядок - адже прибирання приміщень після будівництва, - справа трудомістка і копітка.

Тому, так важливо обміркувати весь процес прибирання і краще це зробити до початку будівельних або ремонтних робіт в приміщенні.

Потрібно продумати: хто зможе цим зайнятися, яка кількість часу піде на прибирання і, звичайно, ціна за послугу клінінгу.

Насправді прибирання приміщень після будівництва являє собою складний і тривалий процес.
Тут потрібні не тільки зусилля і певні знання, але навички і технології. Часто ніяк не впоратися без різних спеціальних засобів і миючої техніки.

І тоді на допомогу приходить клінінгова компанія Inclean. Висококваліфіковані фахівці, якими володіє компанія, приступають до виконання робіт в процесі ремонту - поетапно. Це цілком зрозуміло - потрібно запобігти будь-яким пошкодженням і подряпинам, які можуть виникнути на склі, паркеті або плитці. З досвіду відомо, що відмити або відновити їх потім дуже важко.

Компанія у своїй роботі використовує грамотний підхід, вважаючи, що прибирання приміщень після будівництва, часом, важливіше самого будівельного процесу.

Ця непроста робота складається з декількох етапів:

 • вивезення залишків будівельних матеріалів і сміття, куди входять чистка урн;
 • очищення всіх поверхонь з використанням сухого та вологого прибирання;
 • додаткове миття із застосуванням хімічних препаратів;
 • відмивання вікон, дверей, плитки і меблів;
 • очистка вентиляційних каналів від будівельного пилу та сміття;
 • проведення комплексного прибирання в санвузлах;
 • чистка радіаторів опалення від будівельного пилу та бруду спеціальними пилососами;
 • повне хімічне очищення всіх килимових покриттів, включаючи м'які меблі;
 • остаточне вологе прибирання;
 • і завершальний етап – коли пилюка видалена, за допомогою спеціальних засобів до блиску натираються підлоги, дзеркала і скло.

Співробітники компанії завжди прислухаються до думки і побажань своїх клієнтів. І якщо потрібно, то таке прибирання приміщень після будівництва проводиться між певними ремонтними процесами. Це можуть бути такі роботи як: монтаж твердих підлог, внутрішнє облицювання або проведення настилу килимових покриттів.

Крім того, службою сервісу компанії для клієнтів передбачено додаткові послуги, пов'язані з прибиранням приміщень після будівництва.

З їх допомогою можна вирішити такі завдання, як:

 • полірування паркетних підлог;
 • нанесення на лінолеум захисного полімерного складу;
 • шліфування і кристалізація всіх мармурових поверхонь;
 • покриття прилеглих сходів протиковзаючою стрічкою;
 • зовнішнє та внутрішнє миття вікон.


Важливо і те, що в клінінговій компанії Inclean працюють справжні професіонали своєї справи. Накопичений досвід, наявність спеціальної техніки, необхідних засобів для чищення та нових технологій допомагає перетворити приміщення після ремонту в ідеальний стан.

Тут чітко дотримуються всіх правил з охорони праці та техніки безпеки. Тому фахівці компанії завжди забезпечені спеціальною формою і масками. Адже виконуючи роботи з вивезення будівельних відходів та сміття їм доводитися вдихати пил і різні випаровування, що виникають від роботи з будівельними матеріалами.

Багато фірм і приватні підприємці тісно працюють з клінінгової компанією Inclean, знаючи, що прибирання приміщень після будівництва її фахівцями завжди виконується якісно і в оптимальні терміни. До того ж в компанії завжди діють розумні ціни на надані послуги.

Комплексні послуги з прибирання приміщень після будівництва, які надає клінінгова компанія, дають можливості кожного замовника позбутися багатьох проблем. І найголовніше - побачити приміщення після будівництва бездоганно чистим і готовим до експлуатації.